PHYTOMER - profesionální mořská kosmetika pro salony krásy a lázně

Profesionální kosmetika pro salony krásy, wellnessy a lázně

Profesionální kosmetika pro salony krásy, wellnessy a lázně

Představujeme vám francouzskou značku profesionální kosmetiky, exkluzivně dodávanou do těch nejluxusnějších spa, kosmetických salonů a wellnesů po celém světě, včetně zaoceánských lodí. Phytomer má svoji krátkou tradici i v České a Slovenské republice. Od roku 2015 ji zde distribuuje společnost Beautyfan s.r.o.

Tato společnost je vlastněná doc. MUDr. Romanem Šmuclerem, CSc., který kromě jiného vlastní jednu z prvních klinik estetické medicíny v ČR, Asklepion. V kosmetickém salonu kliniky se kosmetika Phytomer používá a zároveň slouží jako referenční a školící centrum v ČR.

 

 

FAKTA O PHYTOMERU:

Vůdčí postavení v oblasti profesionální péče

Téměř 50 let existence

Zastoupená v 80 zemích

Používaná v 10 000 lázní a salonech

20 postupů ošetření

250 produktových referencí

30 výzkumných pracovníků na 1500 m2 laboratoří

Partner několika stovek 5* hotelů

Výroba ve Francii

90% ingrediencí pochází z Bretaně

 

Odborné dovednosti, které společnost PHYTOMER za téměř 50 let získala, jí dovolují vytvářet manuální postupy ošetření, jež jsou určené výhradně pro lázně a salony. Nejlepší terapeuti z celého světa je provádějí v 10 000 prodejních místech, přičemž stovky z nich tvoří věhlasné hotelové lázně.


Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie.

Sami si vyvíjíme špičkové aktivní složky. S nadšením vytváříme inovativní produkty, abychom dosáhli rekordní účinnosti. Naše výroba ve francouzském Saint-Malo v Bretani působí s trvalým ohledem na ochranu životního prostředí. Pojďte odhalit, jak nám v průběhu generací pomáhá moře pečovat o pokožku, abychom podtrhli krásu žen.

​Každý den transformujeme moře do produktů ošetřujících pokožku.

Je to proto, že moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami: obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. Vyrábíme z něj produkty a ošetření s vynikající účinností.

Sníte o autentické, přirozené a energické kráse?

Chceme všem ženám, ať už žijí kdekoliv, nabídnout to nejúchvatnější z moře pro krásnou a zdravou pleť. Věříme totiž, že k jejich kráse není nutné nic přidávat. 

Hledáme špičkové inovace a maximální účinky.

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie. Naši výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku. Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Tato vědecká činnost je zárukou výjimečné účinnosti a mimořádného pocitu.

Naše produkty zajišťují maximální kosmetické výsledky.
PHYTOMER vyniká originálními produkty, které den za dnem odhalují krásu tváře a těla. Každý z nich se skládá z těch nejúčinnějších aktivních mořských látek.

​Pod vašima rukama se pokožka stane krásnější.

S našimi obličejovými a tělovými ošetřeními jste pokožce nejblíže, což umožňuje harmonizaci těla a duše a pocit naprostého restartu organismu. Pro zajištění viditelných výsledků kombinujeme nejúčinnější produkty určené profesionálům s originálními manuálními technikami.

Jsme průkopníci v kultuře odpovědné za ochranu moře a jeho úžasné biologické rozmanitosti.

Moře, to je náš život, naše vášeň. Mořské biotechnologie nám umožňují odhalit jeho výjimečný potenciál a zároveň ho chránit. Naše zcela nové programy kultivace řas jsou udržitelné a pomáhají obnovit druhy ohrožené vyhynutím.
V každém kroku výroby prosazujeme ekologicky zodpovědný přístup. Používáme obnovitelné zdroje, využíváme filtračních zahrad k čištění odpadních vod a aplikovali jsme systém inteligentní recyklace surovin...protože ochrana moře je pro nás srdeční záležitostí.

 

Jsme vám nápomocni při rozvíjení vašeho podnikání.

Rozvíjíme ambiciózní strategii na internetu a na sociálních sítích, abychom zvýšili povědomí o společnosti PHYTOMER, posílili vaše objemy prodejů a podpořili e-learning. Pro maximální podporu dalšího prodeje jsou naše náklady na ošetření optimalizovány a náš katalog produktů je velmi atraktivní.
V každé fázi vás doprovází náš tým odborníků: od vytvoření vaší karty ošetření až k proškolení vašich týmů, zavedení propagačních nabídek nebo vytvoření vašich internetových stránek...
Můžete se na nás spolehnout, naším cílem je oboustranná spokojenost.

  

Pro spolupráci s námi budeme určitě chtít znát:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie