PRACOVNÍ POZICE

Administrativní podpora obchodu s profesionální kosmetikou

Hledáme asistentku pro Brand Managera a administrativu spojenou s podporou obchodu se značkami profesionální kosmetiky Phytomer Group. Pokud máte zájem o kosmetiku, baví Vás učit se novým věcem a jste iniciativní, je tato pozice vhodná třeba právě pro Vás.

Náplň práce:
• Zpracování objednávek a příprava podkladů pro expedici, vč. vystavování faktur
• Administrace webu a e-shopu
• Spolupráce na realizaci marketingového plánu značky, příprava a odesílání newsletterů,  příspěvky na sociálních sítích...
• Administrativní podpora Brand Managera
• Organizační příprava seminářů
• Drobné překlady dokumentů, PPT prezentací a realizace tisků
• Komunikace s Francií

Požadujeme:
• SŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
• Praxe není podmínkou
• Znalost MS Office - Excel, Word, Powerpoint
• Komunikativní znalost angličtiny
• Spolehlivost, komunikační a organizační dovednosti, iniciativa a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
• Práce v prostředí prestižní soukromé kliniky estetické medicíny
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práce na dobu určitou
• Běžné zaměstnanecké benefity

Lokalita: Praha 2, Londýnská 160/39, Klinika estetické medicíny Asklepion
Termín nástupu: 1.9.2018

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, pošlete Vaše aktualizované CV na e-mail: harvanova@asklepion.cz

Přihlášení